Stabilní nadnárodní firma s 46letou tradicí. Poskytujeme profesionální finanční služby a klademe při tom důraz na individuální přístup, který je základem pro budování dlouhodobých a kvalitních vztahů s našimi klienty.

Finanční poradce

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Stabilní nadnárodní firma s 46letou tradicí hledá schopné a komunikativní posily do dynamického a perspektivního týmu v Praze. Poskytujeme profesionální finanční služby a klademe při tom důraz na individuální přístup, který je základem pro budování dlouhodobých a kvalitních vztahů s našimi klienty.

Nabízíme:

Flexibilní pracovní dobu podle Vašeho času

Vysoké výdělky

Kariérní růst

Firemní benefity

Přátelský kolektiv

Požadujeme:

Komunikace

Ochotu učit se neustále novým věcem a poctivě pracovat

Práce s PC

Náplň práce:

Kontakt s klienty

Poradenství a analýza potřeb klienta  v oblasti pojištění a finančních produktů

Doporučení a kalkulace vhodných produktů

Administrativní činnost

Společnost

OVB Allfinanz, a.s

Pobočka zahraniční společnosti
Velikost společnosti: >20 000 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Baarova 1026/2, 14000 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Finance a ekonomika
Profese: Finanční poradce v oboru Finance

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na živnostenský list (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OVB Allfinanz, a.s výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OVB Allfinanz, a.s o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému