samostatný/á vývojový/á pracovník/ice

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Detecha, chemické výrobní družstvo hledá vhodného kandidáta na pozici Chemičtí inženýři ve výzkumu a vývoji a specialisté v příbuzných oborech - samostatný/á vývojový/á pracovník/ice.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail kontakt. - VŠ chemického směru - orientace v nařízení CLP - značení a balení chemických směsí - orientace v nařízení REACH - registrace a hodnocení chemických látek - znalost technologie výroby a aplikace nátěrových hmot vítána - samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, flexibilita - vývoj nových výrobků včetně poloprovozních zkoušek - nakládání s nebezpečnými chemickými látkami v družstvu dle legislativy - zajišťování odborných posudků, chemických rozborů - zpracování veškeré chemické dokumentace k nátěrovým hmotám - sledování surovinové základny, legislativy a trendů v oboru - zajímavá práce v české společnosti s tradicí, firemní výhody - nástupní plat 25 - 30 tis. dle délky praxe.

Lokalita pracoviště

Janov 43, 518 01 Dobruška, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Chemický inženýr v oboru Farmacie a chemický průmysl
Alternativní názvy profese: Chemičtí inženýři ve výzkumu a vývoji a specialisté v příbuzných oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Detecha, chemické výrobní družstvo výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Detecha, chemické výrobní družstvo o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému