Hlavní sestra

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Nemocnice Šumperk a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Hlavní sestry v oblasti zdravotnictví - hlavní sestra.

Požadavky: - min. ÚSO vzdělání v oboru ošetřovatelství (VŠ vzdělání ošetřovatelského směru, příp. specializační vzdělání v oboru organizace a řízení ve zdravotnictví výhodou), - osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění, - min. 5 let praxe ve vedoucí funkci na úrovni staniční sestra, vrchní sestra, - velmi dobré organizační, řídící a manažerské dovednosti, zkušenost s akreditačním procesem a řízením kvality péče výhodou, - odolnost vůči stresu, časová flexibilita, ochota se neustále vzdělávat, - samostatnost a vysoké pracovní nasazení, schopnost koordinace týmové práce, - znalost legislativy ve zdravotnictví a v sociální sféře, orientace v ekonomice zdravotnictví, - uživatelská znalost práce na PC (MS Windows, MS Office), - zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost, - zpracování návrhu vlastní koncepce organizace práce - způsobu řízení NLZP. Mzdové podmínky budou upřesněny při osobním jednání (základní mzda + příplatky a motivační složky mzdy). Lhůta pro podání přihlášky: osobně nebo poštovní zásilkou doručte v termínu do 30.11.2016. Obálka musí být označena "VŘ - HLAVNÍ SESTRA". Místo pro podání přihlášky: Nemocnice Šumperk a.s., personální oddělení, Nerudova 640/41, 787 52 Šumperk. Seznam dokladů, které uchazeči přikládají k přihlášce: - kopii dokladu o získání odborné/specializované způsobilosti (nepředkládají zaměstnanci NŠ a.s.), - výpis z Rejstříku trestů ne starší 3 měsíců (nepředkládají zaměstnanci NŠ a.s.), - životopis, kontaktní údaje, - přehled odborné praxe, - návrh vlastní koncepce organizace práce - způsobu řízení na dané pracovní pozici.

Lokalita pracoviště

Nerudova 640, 787 01 Šumperk 1 (Olomoucký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Nemocnice Šumperk a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Nemocnice Šumperk a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému