ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Finio a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Inkasisté pohledávek a příbuzní pracovníci - administrativní pracovník/ce.

Požadavky: - vzdělání min SŠ - práce ve dvousměnném provozu: (ranní směna 6. 00 - 14.00 hod, odpolední směna 14.00 -22.00 hod, pondělí až pátek) - vysoké pracovní nasazení, zájem podílet se na růstu společnosti - samostatnost, komunikativnost, asertivita, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost - znalost práce na PC, (především MS Office, Outlook) - schopnost vést telefonické rozhovory, kultivovaný projev - trestní bezúhonnost Nabízíme: - zázemí dynamicky rostoucí společnosti - odborné zaškolení v problematice - možnost profesního růstu dle kariérního plánu - zajímavé platové podmínky - zaměstnanecké benefity - hlavní pracovní poměr na dobu určitou (možnost přechodu na dobu neurčitou) - nástup možný ihned Náplň práce: - telefonický a písemný kontakt s dlužníky - sjednávání mimosoudních dohod a splátkových kalendářů a jejich následná kontrola - zpracování související administrativy - zadávání dat do systému společnosti Kontaktní osoba: Helena Benediktová tel. kontakt, kontakt, e-mail: h.benediktová@finio.cz Způsob prvního kontaktu: telefonicky

Společnost

Finio a.s.

Lokalita pracoviště

náměstí Svobody 36, 342 01 Sušice 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Finio a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Finio a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému