Lékař/ka - alergolog a klinický imunolog

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Canadian Medical Care, Česká republika spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Lékaři v interních oborech - lékař/ka - alergolog a klinický imunolog.

místo výkonu práce: Veleslavínská 1/30, Praha 6 - Veleslavín, 162 00 kontakt: Ťuláková Petra Mgr., tel.: kontakt, e-mail: kontakt Pracovní náplň: - Ambulantní činnost alergologa a klinického imunologa Požadujeme: - VŠ vzdělání - specializovaná způsobilost, popř. předatestační příprava v oboru alergologie a klinická imunologie - znalost anglického jazyka na úrovni středně pokročilý/á (aktivní a komunikativní znalost) - znalost dalších jazyků výhodou - klientsky orientovaný přístup, vstřícné a milé vystupování vůči klientům - velmi dobrou uživatelskou znalost PC - časovou flexibilitu - zájem o obor Nabízíme: - Práci na zkrácený úvazek, popřípadě dohoda o provedení práce - Nadstandardní mzdové ohodnocení - Práci v ambulantním provozu - Samostatnou a odpovědnou práci - Příjemné pracovní prostředí a profesionální kolektiv - Možnost dalšího vzdělávání - Nadstandardní lékařskou péči - Týden dovolené navíc (pro HPP) - Příspěvek na stravování (pro HPP)

Společnost

Canadian Medical Care, Česká republika spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Veleslavínská 1, 162 00 Praha 616 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Lékař v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Lékaři v interních oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Canadian Medical Care, Česká republika spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Canadian Medical Care, Česká republika spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému