provozní mechanici/zámečníci

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Advanced World Transport a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři kolejových vozidel - provozní mechanici/zámečníci.

Popis pozice: - mechanické a zámečnické práce na železničních vozech a cisternách, - provádění periodických kontrol cisteren, běžná údržba a oprava nákladních železničních vozů, - mechanické práce 90% činností, zámečnické práce 10% činností. Pracoviště: BOHUMÍN (mimo dosah veřejné dopravy, nutno mít vlastní auto) Požadavky: - vyučení v oboru mechanik kolejových vozidel popř. zámečník kolejových vozidel, - praxe na opravách železničních vozů (kolejových vozidel) PODMÍNKOU, - svářečské průkazy výhodou, - spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost. Nabízíme: - zaměstnanecké benefity (týden na dovolenou navíc, stravenky, mzdu na dovolenou a na Vánoce), - zajímavé finanční ohodnocení, - zajímavou, samostatnou, různorodou a odpovědnou práci v prostředí stabilní společnosti, - možnost odborného a profesního růstu, seberealizace. KONTAKT: V případě zájmu zašlete prosím životopis na email: kontakt do předmětu uveďte název pozice PROVOZNÍ MECHANIK.

Lokalita pracoviště

K Vypařovačce 1183, 735 81 Bohumín 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mechanik opravář, seřizovač průmyslového zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři kolejových vozidel

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

6.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Advanced World Transport a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Advanced World Transport a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému