Mistr/ová - elektropráce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PMB - ZOS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci v elektrotechnice a energetice - mistr/ová - elektropráce.

ZMK Místo výkonu práce: Krištofova 1443/27, Ostrava - Radvanice V případě zájmu se dostavte osobně na uvedenou adresu. Společnost hledá zaměstnance/kyni v oboru elektro na pozici mistr/mistrová. Součástí náplně bude také zácvik nových pracovníků. Požadujeme vzdělání v oboru elektro, praxi v oboru, znalost ukrajinského popř. ruského jazyka - komunikace s investory.

Společnost

PMB - ZOS s.r.o.

Lokalita pracoviště

Krištofova 1443, 1 2 Ostrava 16, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

6.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PMB - ZOS s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PMB - ZOS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému