MISTR V PLASTIKÁŘSTVÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DAIHO Schenk s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci v gumárenství a plastikářství - mistr v plastikářství.

Požadavky: - SOU nebo SŠ vzdělání technického směru - Min. 2 roky praxe s vedením zaměstnanců ve výrobní (automobilové) společnosti - Přirozená autorita - Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu - Uživatelská znalost PC - Práce se systémem SAP výhodou - Řidičský průkaz sk. B - Znalost AJ - výhodou Náplň práce: - Stanovuje a optimalizuje pořadí zadaných výrobních příkazů ve spolupráci s plánovačem výroby - Zajišťuje dodržování pracovních a kontrolních návodů a předpisů - Vede a koordinuje své podřízené pracovníky - Motivuje své podřízené ke splnění cílů - Zajišťuje měsíční zpracování docházky svých podřízených a mzdových podkladů - Zodpovídá za zaškolení nových pracovníků - Vede výrobní dokumentaci - Zajišťuje dodržování pokynů bezpečnosti a ochrany zdraví při práci Nabízíme: - Hlavní pracovní poměr - Odpovídající mzdové ohodnocení - Příspěvky na stravování – stravenky - Příspěvky na penzijní připojištění V případě zájmu zasílejte své životopisy na: kontakt

Společnost

DAIHO Schenk s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ampérova 493, 460 01 Liberec 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DAIHO Schenk s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DAIHO Schenk s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému