Krajský mostmistr

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví - krajský mostmistr.

Druh práce: Příprava podkladů pro komplexní zajišťování přípravy a realizace investiční výstavby, údržby a oprav mostních objektů, vedení krajského pasportu mostů, zajišťování hlavních prohlídek mostů na sil. II. a III. tříd na území Olomouckého kraje v souladu s platnými legislativními předpisy a případné přepočty zatížitelnosti mostů. Místo výkonu práce: Lipenská 120, 772 11 Olomouc. Požadavky: - vysokoškolské vzdělání, obor stavba, údržba, rekonstrukce pozemních komunikací, dopravní stavby apod., praxe v silničním hospodářství vítána. - osvědčení k výkonu běžných prohlídek mostů pozemních komunikací výhodou. - orientace v přípravě a realizaci staveb pozemních komunikací - výborná znalost příslušných právních předpisů - umění jednat s lidmi, dobré komunikační schopnosti - schopnost analytického myšlení, samostatnost - spolehlivost a pečlivost, vysoké pracovní nasazení, schopnost učit se novým poznatkům - znalost práce s PC (Word, Excel, Internet) - ŘP skupiny B Termín nástupu: po ukončení výběrového řízení. Předpoklady: fyzická osoba, která je státním občanem České republiky dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, ovládá jednací jazyk, bezúhonnost. Přihláška bude obsahovat: - motivační dopis, - profesní životopis s uvedenými údaji o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, týkajících se pracovního místa, - ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, - originál výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíce. Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi žádosti dalších uchazečů na obsazované funkční místo. Podrobnější informace jsou dostupné na kontakt.

Společnost

Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Lipenská 753, 779 00 Olomouc 9, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 400 - 24 660 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému