Montážní dělníci

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Sklo-konstrukce, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - montážní dělníci.

Místo výkonu: Kutnohorská 37/23,109 00 Praha - Dolní Měcholupy Kontakt: Hubačová Olga, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Firma se zabývá prací se sklem, montáží zábradlí a zasklívacích systémů. Hledám schopného, pracovitého, fyzicky zdatného muže, který se nebojí pracovat ve výškách a je schopen samostatného uvažování. Uvítám ŘP B. Veškeré nářadí a prostředky pro výkon práce mám. Zaměstnanecké výhody: Možnost ubytování

Společnost

Sklo-konstrukce, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kutnohorská 37, 109 00 Praha 111, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Sklo-konstrukce, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Sklo-konstrukce, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému