Operátor

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kompan Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - operátor.

V případě Vašeho zájmu o danou pozici prosím nejprve zašlete Váš životopis na: kontakt. Osobní kontakt po telefonické domluvě. Společnost Kompan byla založena v roce 1970 v Dánsku a v současné době je vedoucím světovým specialistou v herních a sportovních zařízeních pro všechny věkové skupiny. Vedení celé skupiny Kompan se nachází v Dánsku, obchodní pobočky a zastupující organizace pak po celé Evropě, Severní Americe a Pacifické Asii. V České Republice se nachází hlavní centrum výroby a distribuce. Kompan Czech Republic sídlí v Brně v CT Parku na Černovických terasách. V současné době hledáme do společnosti Kompan Czech Republic s.r.o. do týmu oddělení výroby nového kolegu na pozici : OPERÁTOR VÝROBY Popis pracovní pozice: řezání, broušení lan obsluha jednoduchých pomaloběžných lisů odjehlování výlisků montáž sítí dle předlohy dvojsměnný provoz (ranní směna 6:00 -14:00, odpolední směna 14:00-22:00) Požadujeme: trestní bezúhonnost aktivní přístup k práci spolehlivost a samostatnost při práci manuální zručnost orientace v technických výkresech týmový duch Nabízíme: hlavní pracovní poměr s možností dlouhodobé spolupráce nástupní fixní mzda 12.200,- Kč + vysoký motivační růst příplatků za kvalifikaci (firemní průměr této pozice je 18.000,-Kč s maximem až 23.300,-) odměny za zlepšovací nápady práce v přátelském kolektivu zaškolení pro práci s moderními nástroji ŘP na VZV příspěvek na stravování 25 dní dovolené jazykové kurzy osobní vzdělávání V případě, že Vás nebudeme do čtyř týdnů kontaktovat, dali jsme přednost kandidátům, kteří lépe splňovali naše požadavky a v aktuální nabídce volných pracovních pozic jsme nenašli žádnou jinou pozici, kterou bychom Vám mohli nabídnout. Děkujeme za pochopení.

Lokalita pracoviště

Vlastimila Pecha 1267, 627 00 Brno 27, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 700 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kompan Czech Republic s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kompan Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému