Databázový/á specialista/tka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost NetDirect s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Návrháři a správci databází - databázový/á specialista/tka.

Místo výkonu práce: Varenská 2723/51, Ostrava Kontakt: emailem Pracovní poměr na dobu určitou i neurčitou. Požadujeme: - zkušenosti v oblasti databází min. 2 roky - znalost principů relačních databází - znalost T SQL, MS SQL - znalost jiných databázových systémů výhodou (Oracle, MySQL) - znalost prostředí .NET, C#, XML výhodou - proklientský přístup - schopnost samostatné i týmové práce - spolehlivost, analytika, ochota vzdělávat se Náplň práce: - tvorba relačních databází na platformě MS SQL - průběžné monitorování databází s ohledem na výkon - propojování internetových obchodů s ERP systémy - analýza a řešení technických problémů - údržba a prevence vzniku technických a bezpečnostních problémů - technická podpora pro programátory Nabízíme: - nerutinní práci na vývoji moderních IT projektů v oblasti e-commerce - prohlubování odborných dovedností - propracovaný vzdělávací systém včetně pomoci zkušenějších kolegů - vysokou míru seberealizace - pohodovou firemní atmosféru s teambuildingovými akcem - plat v závislosti na znalostech a zkušenostech, může se lišit od výše uvedeného Benefity: - kurz AJ na pracovišti - rozvojový program - talent management - teambuildingový příspěvek na akci s kolegy - celofiremní teambuildingové akce několikrát ročně - chill out zóna - fotbálek, šipky, relax - pružná pracovní doba, možnost homeoffice - stravenky, ovocné svačiny, káva a voda kdykoliv - 1 den dovolené navíc za každý rok u firmy - výborný a sdílný tým Pracovní poměr na dobu určitou i neurčitou.

Společnost

NetDirect s.r.o.

Lokalita pracoviště

Varenská 2723, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Databázový administrátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Návrháři a správci databází

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.5.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • databázové systémy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NetDirect s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost NetDirect s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému