asistent/ka obchodu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti - asistent/ka obchodu.

Místo výkonu práce: Vítkovická 22, 702 00 Moravská Ostrava Svoje CV a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu: kontakt Upozorňujeme na skutečnost, že budeme kontaktovat pouze uchazeče, kteří splní výše uvedené požadavky. Požadujeme: - minimálně středoškolské vzdělání, se zaměřením na administrativu výhodou, - praxe na obdobné pracovní pozici výhodou, - praxe v oblasti obchodu nebo telemarketingu, - výborná znalost psaní na stroji, - dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem nutná, - další jazyk výhodou (němčina, polština), - výborná znalost MS Office (Word, Excel, Outlook Express, Internet), Access výhodou, - řidičský průkaz skupiny "B", - dobré komunikační dovednosti, - dobré organizační a interpersonální dovednosti, - odolnost vůči stresu, - diskrétnost. Náplň práce: - zajišťuje výkon administrativních činností společnosti na úseku obchodu a marketingu, zejména pak poptávek, obchodních nabídek, objednávek, smluv, souhlasů se zasíláním obchodních sdělení a dalších obchodních písemností, vedení evidencí na úseku obchodu a marketingu; - připravuje prezentace a reporty společnosti - podílí se na organizaci seminářů, konferencí a dalších akcí; - spolupracuje při přípravě marketingového plánu společnosti; - provádí monitoring veřejných zdrojů, zejména tiskovin a Internetu, analyzuje zjištěné informace a vytipovává potenciální klienty; - podává základní telefonické informace o produktech společnosti; - nabízí formou telefonických nabídek služby společnosti; - podílí se na zpracování nabídek do veřejných soutěží, výběrových řízení a poptávek na služby společnosti, zejména příloh nabídek (kvalifikační předpoklady, reference, apod.) Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Lokalita pracoviště

Vítkovická 1994, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému