Obchodní referent/ka s anglickým jazykem

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FEIFER - kovovýroba, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti - obchodní referent/ka s anglickým jazykem.

Firma FEIFER hledá pro svůj výrobní závod v Holicích pracovníka obchodního oddělení (referenta odbytu). Náplň práce: Převážně se jedná o zajišťování obchodních vztahů s tuzemskými i zahraničními obchodními partnery. Jedná se o práci v kanceláři v jednosměnném provozu na hlavní pracovní poměr. Požadujeme: - minimálně SŠ vzdělání - aktivní znalost anglického (popř. německého) jazyka podmínkou - znalost práce na PC - řidičský průkaz sk. B - kultivovaný písemný projev - příjemné vystupování Nabízíme: - k základní mzdě odměny v závislosti na výsledcích - nástup ihned nebo dle dohody - mzda 14 000 - 18 000 Kč - bonusy za plnění plánu Zaměstnanecké výhody: Podnikové stravování, bonusy za plnění plánu Místo je vhodné i pro absolventy škol a OZP s max. 2. stupněm invalidity Váš strukturovaný životopis zasílejte na email: kontakt, popřípadě nás kontaktujte telefonicky na tel. kontakt. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Společnost

FEIFER - kovovýroba, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Holubova 858, 534 01 Holice v Čechách, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FEIFER - kovovýroba, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FEIFER - kovovýroba, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému