Referent pro zahraniční obchod - anglicky mluvící země

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Annabis, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti - referent pro zahraniční obchod - anglicky mluvící země.

Referent obchodu cz/export - pro ČR a pro anglicky mluvící země. Naše společnost Annabis, zabývající se výrobou a distribucí zdravotních přípravků, doplňků stravy a kosmetiky, hledá nové kolegy do týmu Exportního oddělení. Jedná se o samostatnou pozici se zodpovědností za komunikaci se zákazníky a obchod. Důležité je zaměření na výsledek a reprezentativní vystupování. Požadavky: - Zkušenosti v obchodě a zahraničním obchodě vítány - Jazyková vybavenost - angličtina aktivně, francouština a němčina vítány - Zkušenost v segmentu výhodou (farmacie, kosmetika, zdravý životní styl) - Komunikační schopnosti, pozitivní myšlení, orientace na klienta, kreativita, tah na cíl - Časová flexibilita - ŘP sk. B, uživatelsky PC Nabízíme: - Možnost služebního růstu - Nadstandartní bonusy a firemní odměny - Možnost práce na zkrácený úvazek - Samostatnou práci v dynamicky rozvíjející se společnosti - Příležitost k seberealizaci, rozvoji a růstu - Vysoce konkurenční produkt

Společnost

Annabis, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Šlechtitelů 813, 779 00 Olomouc 9 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Annabis, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Annabis, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému