Obchodní zástupce/kyně

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Automaty Kavamat Vending s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodní zástupce/kyně.

Místo výkonu práce: V Kolonii 42, Košatka, Stará Ves nad Ondřejnicí V případě zájmu zašlete životopis na e-mail. Náplň práce: -prodej veškerého firemního sortimentu v Moravskoslezském kraji a části kraje Olomouckého -kompletní péče o svěřené zákazníky (včetně řešení případných problémů) -vyhledávání a získávání nových zákazníků, uzavírání obchodních smluv -podílení se na obchodní a marketingové strategii firmy -pravidelný reporting nadřízenému (jednatel firmy) Požadujeme: -praxi na obdobné pozici min. 3 roky -uživatelskou znalost MS Word, Excel a PowerPoint -aktivní ŘP sk. B -AJ na komunikativní úrovni a zkušenost s nějakým IS výhodou -nástup 01/2017, příp. dohodou Od vhodného kandidáta/kandidátky dále očekáváme: -obchodního ducha, reprezentativní vystupování, proaktivní přístup, samostatnost a dochvilnost -vyjednávací, komunikační, organizační a prezentační dovednosti -schopnost efektivního plánování času Nabízíme: -stabilitu a zázemí české firmy působící na trhu již více než 20 let -příjemné pracovní prostředí (vonící kávou) a malý přátelský kolektiv -základní mzdu + variabilní složku (po uplynutí 3 měsíční zkušební doby) -pracovní smlouvu na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na neurčito -služební automobil, mobil. telefon, tablet+PC Pozn. k výběrovému řízení: předpokládané ukončení sběru životopisů: 17.10.2016. Zaměstnanecké výhody: Variabilní složka mzdy, stravenky, služební telefon k soukromým účelům, káva na pracovišti zdarma.

Společnost

Automaty Kavamat Vending s.r.o.

Lokalita pracoviště

V Kolonii 42, 739 23 Stará Ves nad Ondřejnicí, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.1.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
  • word
  • excel
  • internet

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Automaty Kavamat Vending s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Automaty Kavamat Vending s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému