OBSLUHA TRAFOSTANICE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MSA, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - obsluha trafostanice.

Náplň práce: - opravy elektrických světelných a zásuvkových instalací v průmyslových závodech - preventivní prohlídky, periodické revize a kontroly provozních souborů zařízení - řízení chodu a obsluhu spínací, nebo transformační stanice vn/nn, nebo vvn/vn o celkovém rozsahu nad 50 kobek vysokého napětí (rozvodný). - montáž a výměna elektrických měřících přístrojů a souprav pro přímé a nepřímé měření. - zajišťování provoz a údržbu rozvodných zařízení, kvalitní a nerušené dodávky elektrické energie, vody, plynu a stlačeného vzduchu. - spolupráce na přípravě fakturace energií. - dečty odběru energií (elektrická energie, plyn, voda, stlačený vzduch). Požadujeme: - SŠ/SOU elektro silnoproud - odbornou způsobilost elektro dle vyhlášky ČÚBP 50/78 § 6-8 - znalost čtení technické dokumentace - alespoň základní znalost práce na PC - ochota pracovat v třísměnném provozu, včetně víkendů a svátků Nabízíme: - místo výkonu práce: Dolní Benešov - perspektivní zaměstnání v prostředí mezinárodní firmy - motivující finanční ohodnocení (kvartální prémie) a jiné benefity (týden dovolené navíc, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování,..) - příležitost k dalšímu profesnímu růstu - pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Společnost

MSA, a.s.

Lokalita pracoviště

Hlučínská 641, 747 22 Dolní Benešov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MSA, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MSA, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému