obsluha ofsetového stroje

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost leben s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů a zařízení na zpracování fotografických materiálů - obsluha ofsetového stroje.

Místo výkonu práce: Sokolov, Slovenská 2134 Pracovní doba: ranní směna (6:00 hod-14:00 hod.) odpolední směna (14:00 hod-22:00 hod.) Způsob kontaktu uchazečů: e-mailem (kontakt) zaslat životopis a nebo osobně ve firmě od 9:00 hod. do 15:00 hod. Kontaktní osoba: p. Havlíková nebo Mgr. Voborníková

Společnost

leben s.r.o.

Lokalita pracoviště

Slovenská 2134, 356 01 Sokolov 1 (Karlovarský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

8.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti leben s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost leben s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému