přadlák - úsek předení 2624

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TONAK a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená - přadlák - úsek předení 2624.

Jedná se o práci v textilní výrobě na pozici přádlák na úseku předení 2 směny, nejlépe vyučení v oboru, ale můžeme být vyučení i mimo obor, podmínkou výuční list, 76,-Kč/hod po zaučení, týden dovolené navíc, příspěvěk na stravu, nástup nejlépe ihned Pracovní poměr na 1/2 roku s možností prodloužení KONTAKT: Ing. Vondrysová Anna, tel: kontakt, e-mail: kontakt, osobně na adrese Heydukova 1111, Strakonice denně od 9 do 11 hod.

Společnost

TONAK a.s.

Lokalita pracoviště

Heydukova 1111, 386 01 Strakonice 1 (Jihočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 76 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TONAK a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TONAK a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému