PRACOVNÍK/-ICE RESTAURAČNÍHO PROVOZU

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AmRest s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení - pracovník/-ice restauračního provozu.

PRACOVNÍK/-ICE RESTAURAČNÍHO PROVOZU - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Náplň práce: provozní pracovník/-ice v rychlém občerstvení - obsluha hostů, příprava objednávek, příprava produktů - Požadujeme: časovou flexibilitu, komunikativnost, pozitivní přístup, schopnost pracovat v kolektivu, chuť učit se novým věcem - Nabízíme: práci v kolektivu, přátelskou atmosféru na směnách, možnost kariérního růstu na manažerské pozice, příplatky za práci o víkendech 10%, příplatky za práci ve svátek 100%, zvýhodněné stravování - velké menu za 50 Kč, možnost plánování směn - Pozice je vhodná pro absolventy/-ky - V případě zájmu kontaktujte: Fiker David, tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

AmRest s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pilnáčkova 485, 500 03 Hradec Králové 3, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 500 - 17 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AmRest s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AmRest s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému