Organizační pracovník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jan Spáčil hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci organizace a řízení - organizační pracovník/ce.

Požadavky: příjemné vystupování; uživatelskou úroveň práce na PC; zodpovědnost a pečlivost; min. SŠ vzdělání nebo vyučení s maturitou; pozitivní přístup k práci; komunikační schopnosti; řidičský průkaz sk. B - výhodou Zaměstnavatel nabízí: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení; možnost zkrácení pracovního úvazku na 6 hodin; práci v přátelském kolektivu; bonusy a odměny za splněné úkoly; volné svátky a víkendy Pozn.: Uvedená mzda je platná pro HPP a plný úvazek Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: kontakt Místo výkonu práce: Jan Spáčil, Wilsonova č.p. 102/12, 750 02 Přerov 2

Společnost

Jan Spáčil

Lokalita pracoviště

Wilsonova 102, 750 02 Přerov 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jan Spáčil výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jan Spáčil o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému