Asistentka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ARTTEC s.r.o hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - asistentka.

První kontakt e-mailem. Požadavky: Podpora oddělení prodeje ve všech záležitostech Vyřizování telefonních hovorů Vypracovávání reportů (např. měsíční analýzy obratu atd.) Péče o aktuální zákazníky, vyhledávání nových Trestní bezúhonnost Časová flexibilita Výborný zdravotní stav Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič Ukončené SŠ vzdělání s maturitou Velmi dobrá znalost práce na PC Schopnost aktivní práce v týmu Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka výhodou Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti Vysoké koordinační a organizační schopnosti Ochota učit se novým věcem Pracovní náplň: Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí Kompletní péče o stávající zákazníky Občasné výjezdy v rámci ČR k aktuálním zákazníkům Mapování konkurence na trhu Reporting za svěřený region Podmínkou je seznámení se a následné nabízení netradiční produkce firmy, spojené s prosazováním celostního zdravého životního stylu při jednání s klienty Místo výkonu práce: Tetčice

Společnost

ARTTEC s.r.o

Lokalita pracoviště

Tetčice, Tetčice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.2.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ARTTEC s.r.o výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ARTTEC s.r.o o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému