Asistentka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ARTTEC s.r.o hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - asistentka.

První kontakt e-mailem. Pracovní náplň: " vyřizování administrativních úkonů v českém a anglickém jazyce " objednávání a evidence zboží, příprava statistik a tabulek " podpora nákupního, prodejního a účetního oddělení " dohled nad dodržováním termínů " příprava a obstarávání podkladů či potřebných dokumentů " aktualizace dat v systému, editace " vyřizování firemní korespondence " kopírování, tisk, vyřizování emailů Požadavky: " anglický jazyk - písemnou formou " perfektní znalost kancelářského softwaru MS Office " znalost ekonomického softwaru KelSQL - výhodou " perfektní komunikační dovednosti " odolnost vůči stresu " řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič " podmínkou je seznámení se s netradiční produkcí firmy, spojené s prosazováním celostního zdravého životního stylu Místo výkonu práce: Tetčice

Společnost

ARTTEC s.r.o

Lokalita pracoviště

Tetčice, Tetčice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ARTTEC s.r.o výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ARTTEC s.r.o o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému