Pracovník/ce v sociálních službách

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Slezská diakonie hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti sociální práce - pracovník/ce v sociálních službách.

SLEZSKÁ DIAKONIE DUHOVÝ DŮM Ostrava vypisuje výběrové řízení na pozici PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH s místem výkonu práce na adrese Klostermannova 1586/25, Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky Charakteristika práce: ˘ práce s cílovou skupinou osoby s tělesným a kombinovaným postižením ˘ výkon práce na základě pracovní smlouvy ˘ pracovní úvazek 1,0 Požadujeme: ˘ splnění kvalifikačních požadavků dle §116, písm. d) zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ˘ čistý trestní rejstřík, ˘ komunikační dovednosti, ˘ psychická odolnost, ˘ schopnost týmově spolupracovat s kolegy, ˘ osobnostní vlastnosti - samostatnost, pracovitost, flexibilita. Nabízíme: ˘ pracovní místo ve službě denní stacionář ˘ práce na plný úvazek, ˘ osobní růst a rozvoj, ˘ možnost dalšího prohlubování vzdělání, ˘ práce v moderním zařízení, ˘ zázemí stabilní organizace, ˘ mzdové podmínky: 4. mzdový stupeň: 13 300,- + 100 - 3 000,- prémie (po zkušební době) + zvláštní příplatek 600,- Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu: kontakt Přihláška bude obsahovat strukturovaný životopis a motivační dopis. Do předmětu e-mailu uveďte "VŘ PSS". Na základě posouzení zaslaných dokumentů budou úspěšní uchazeči zařazeni do druhého kola výběrového řízení.

Společnost

Slezská diakonie

Lokalita pracoviště

Klostermannova 1586, 709 00 Ostrava 9, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 300 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Slezská diakonie výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Slezská diakonie o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému