Výpomoc do lakovny/brusič

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost WALTER s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - výpomoc do lakovny/brusič.

První kontakt e-mailem nebo telefonicky. Hledáme šikovného pracovníka na pozici Výpomoc do lakovny/brusič. Požadujeme: Strojní zaměření, orientace v technickém kreslení výhodou 1 rok na obdobné pozici ve výrobní společnosti - výhodou Nabízíme: zajímavou práci v prosperujícím moderním mezinárodním koncernu odpovídající mzdové ohodnocení, včetně dalších benefitů Místo výkonu práce: Blanenská 1289/119, Kuřim

Společnost

WALTER s.r.o.

Lokalita pracoviště

Blanenská 1289, 664 34 Kuřim, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti WALTER s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost WALTER s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému