pracovník/ce v sociálních službách

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Centrum pro rodinu a sociální péči Hodonín hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení - pracovník/ce v sociálních službách.

Pracoviště: Anenská 4003/9, 695 01 Hodonín. Potřebné vzdělání: SŠ sociálního, pedagogického směru nebo úplné střední odborné s výučením i maturitou + kurz pracovníka v sociálních službách. Jedná se o pracovní pozici pracovníka v sociálních službách - základní výchovně nepedagogická činnost a přímá obslužná péče u dětí a mladistvých s kombinovanými vadami a autismem. Další požadavky: zdravotní způsobilost, čistý TR, schopnost empatie, práce v kolektivu, samostatnost, komunikační dovednosti, uživatelská znalost práce na PC - Word, Excel, Internet, výhodou - aktivní řidič sk. B, hra na hudební nástroj. Prac. doba 8 -12 hodin, od 1.1.2017 navýšení úvazku na 0,75 - pracovní doba od 8:00 - 14:30 hod.. 6 týdnů dovolené. Kontakt na tel. kontaktod 8:00 do 14:00 hod, na mail: kontakt

Lokalita pracoviště

Anenská 4003, 695 01 Hodonín 1 (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 6 050 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Centrum pro rodinu a sociální péči Hodonín výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Centrum pro rodinu a sociální péči Hodonín o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému