asistenti/účetní

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost "S & H stavební a obchodní firma spol. s. r. o." hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní úředníci v oblasti účetnictví - asistenti/účetní.

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Zličín, 155 21, Strojírenská č.p. 260/14 Kontakt: Vokoun Jiří, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Zajišťování sekretářských prací, souvisejících s provozem firmy, vč.účetnictví firmy

Společnost

"S & H stavební a obchodní firma spol. s. r. o."

Lokalita pracoviště

Strojírenská 260, 155 21 Praha 517 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Účetní v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Ostatní úředníci v oblasti účetnictví

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti "S & H stavební a obchodní firma spol. s. r. o." výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost "S & H stavební a obchodní firma spol. s. r. o." o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému