Produkční operátor

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost European Commercial Products s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní dělníci ve výrobě - produkční operátor.

Místo výkonu práce: 400 01 Ústí nad Labem, Revoluční 1930/86. Práce na DPP: Pracovní náplň: - ruční výroba vlhčených ubrousků pro chemický průmysl - balení hotových výrobků Požadujeme: Pečlivost (nutností) Samostatnost a spolehlivost Dobrý zdravotní stav Další informace: - pracovní doba bude stanovena dle dohody se zaměstnancem, nástup ihned. Hlásit se osobně.

Společnost

European Commercial Products s.r.o.

Lokalita pracoviště

Revoluční 1930, 400 01 Ústí nad Labem 1 (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný dělník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 80 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti European Commercial Products s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost European Commercial Products s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému