VÝPOMOC - BRIGÁDA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Schlikovský dvůr, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci v rybářství - výpomoc - brigáda.

VÝPOMOC - BRIGÁDA - pracoviště Bartoušov. V případě zájmu volejte na tel.: kontaktpí Schliková, životopisy zasílejte na e-mail: kontakt Jedná se o manuální práce venku, nutná fyzická zdatnost, předchozí znalosti nejsou nutné. Náplň práce: - sekání křovinořezem a jiné práce na hrázi jako příprava pro výlov - manipulace ryb při výlovech - údržba rybníků po výlovech. Nabízíme DPP, celkem 12 - 20 dnů práce, 6 po sobotách (8.10 - 12.11.2016), ostatní v týdnu vždy ráno, někdy celý den.

Společnost

Schlikovský dvůr, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Jičíněves, 506 01 Jičín 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 79 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Schlikovský dvůr, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Schlikovský dvůr, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému