Vedoucí objektu, detektiv/ka - obsluha kamerového systému, strážný/á - pokladní zóna

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ABAS IPS Management s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - vedoucí objektu, detektiv/ka - obsluha kamerového systému, strážný/á - pokladní zóna.

Místo výkonu práce: Globus Ostrava, Opavská 326/90 Nekontaktujte, prosím, prodejnu - pouze telefon nebo email. V případě zájmu pište na e-mail nebo volejte Po-Ne od 8.00 do 19.00 hod. na tel. Přijmeme vedoucí/ho pracovníka/ci pro vedení týmu cca 12-ti zaměstnanců. Dále zkušené detektivy/ky - pro ostrahu prodejní plochy, také práce s kamerovým systémem. Pracovníky/ce ostrahy - strážné - za pokladní zónu. Požadujeme čistý rejstřík trestů, Osvědčení o odborné kvalifikaci strážný výhodou - lze získat také přes naši společnost, korektní jednání. Nabízíme: zaškolení zkušenými kolegy, vstřícnost v úpravě směn, motivační program.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: 70 - 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ABAS IPS Management s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ABAS IPS Management s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému