Referent/ka námořních přeprav

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HANSEATIC BUSINESS CENTRE a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v dopravě a přepravě - referent/ka námořních přeprav.

Náplň práce: kompletní zpracování obchodních případů na námořní přepravu, samostatné zpracovávání objednávek, disponování přeprav a přeládek, komunikace se zákazníky, dopravci, zahraničními partnery,kalkulace přepravních nákladů, vyučtování přeprav. Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání nejlépe dopravního či ekonomického směru, komunikativní znalost anglického jazyka, zájem o spedici v oblasti námořních přeprav, zodpovědnost, samostatnost, umění jednat s lidmi, obchodní myšlení, standartní uživatelské schopnosti práce na PC. Nabízíme: práci v příjemném kolektivu, možnost seberealizace, doprava z a do Prahy je možná dohodou, stravenky a dovolená navíc. Místo výkonu práce: Hlavní 29, 277 45 Úžice u Kralup nad Vltavou Kontakt: Ing. Turoň, telefonicky nebo e-mailem

Společnost

HANSEATIC BUSINESS CENTRE a.s.

Lokalita pracoviště

Hlavní 29, 277 45 Úžice u Kralup n.Vltavou, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HANSEATIC BUSINESS CENTRE a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HANSEATIC BUSINESS CENTRE a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému