práce v půjčovně lyží a snowboardů - práce na DPP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SKI KLÍNOVEC s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v půjčovnách - práce v půjčovně lyží a snowboardů - práce na dpp.

Kontakt: POUZE e-mailem zaslat životopis: kontakt, osobně: Bratrství 1065, Jáchymov 362 51, spodní stanice LD - Jáchymov nebo telefonicky na tel.č.: kontakt Místo výkonu práce: Klínovec - Jáchymov Společnost SKI KLÍNOVEC s.r.o. nabízí práci pro zimní sezonu 2016/2017. Přijmeme spolehlivé zaměstnance do lyžařské a snowboardové půjčovny na Novém Klínovci - Jáchymov. Znalost cizích jazyků NJ, AJ hovorově - nutnost. V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis s fotografií. Všechny došlé odpovědi pečlivě pročteme a případně Vás požádáme o osobní setkání. Pracovní náplň: - práce s klienty - půjčování lyžařského vybavení (vracení) - seřízení lyží, SNB a nastavení vázání dle tabulek - kontrola stavu lyžařského vybavení - znalost práce s pokladnou či PC - spolupráce se servisem, pomoc v servisu - udržování pořádku - sušení bot - hmotná zodpovědnost - práce s klienty - práce na kase či PC - hmotná zodpovědnost

Společnost

SKI KLÍNOVEC s.r.o.

Lokalita pracoviště

Jáchymov, 362 51 Jáchymov (Karlovarský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 85 - 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SKI KLÍNOVEC s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SKI KLÍNOVEC s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému