PRODEJCE VE SKLADU BRÝLOVÝCH ČOČEK

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost NATALIE LENS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači drobného zboží, klenotů, nábytku a bytových doplňků - prodejce ve skladu brýlových čoček.

PRODEJCE VE SKLADU BRÝLOVÝCH ČOČEK Hledáme pracovníka do skladu brýlových čoček, jehož náplní práce je zejména příjem a naskladnění zboží, objednávání zboží, příjem objednávek, jejich příprava a expedice, komunikace se zákazníky. Požadujeme komunikativnost a znalost práce na PC, práce předpokládá naučení se relativně velkého množství informací v krátké době a následné aktivní využívání těchto znalostí. Vhodné pro zájemce, kteří mohou pracovat v odpoledních hodinách - pracovní doba je do 18,15. HLÁSIT SE: Natálie Budská email: kontakt

Společnost

NATALIE LENS s.r.o.

Lokalita pracoviště

Bělehradská 3346, 434 01 Most 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači drobného zboží, klenotů, nábytku a bytových doplňků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 500 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NATALIE LENS s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost NATALIE LENS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému