prodavač elektro a osvětlení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Global Stores, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb - prodavač elektro a osvětlení.

Požadované dovednosti Vzdělání nebo praxe v oboru, orientace v sortimentu elektra a sanity, čistý trestní rejstřík, samostatnost, komunikativnost, fyzická zdatnost, práce s PC, možnost kariérního růstu. Benefity: , prémie až do výše 30% základní mzdy po zkušební době, stravenky, zaměstnanecká sleva, 5 týdnů dovolené. praxe v prodeji výhodou Poznámka k volnému místu: Prodej , doplňování zboží, obsluha zákazníků, odborné poradenství .

Společnost

Global Stores, a.s.

Lokalita pracoviště

Bystrcká 1137, 624 00 Brno 24 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Global Stores, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Global Stores, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému