Prodavač/ka pro obslužný pult - lahůdky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží - prodavač/ka pro obslužný pult - lahůdky.

Pracoviště: Horní lán č.p. 1196/9, Olomouc. Nástup možný ihned. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok. Požadavky: vztah k zákazníkům, ochota pracovat, spolehlivost a schopnost učit se, praxe v potravinách výhodou, vhodné i pro absolventy. Zaměstnanecké výhody: stravenky, firemní rekreační zařízení, možnost profesního růstu. První kontakt je možný POUZE telefonicky v pracovní dny od 7:00 - 15:30 hod. nebo mailem.

Lokalita pracoviště

Horní lán 1196, 779 00 Olomouc 9 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači potravinářského zboží

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 13 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému