PRODAVAČ/-KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CITY-OBLEK s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie - prodavač/-ka.

PRODAVAČ/-KA do prodejny společenských oděvů v Hradci Králové - PP na dobu určitou, nástup možný ihned, dvousměnný provoz, poloviční úvazek (20 hod. týdně) - Náplň práce: prodej společenských oděvů - Požadujeme: min. vyučení, spolehlivost, zájem o módu, pohotovost, umět obsloužit zákazníka, komunikativnost, odpovědnost - V případě zájmu kontaktujte: Pavlůsková Jana, tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

CITY-OBLEK s.r.o.

Lokalita pracoviště

Havlíčkova 508, 500 02 Hradec Králové 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 6 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CITY-OBLEK s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CITY-OBLEK s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému