Průvodce, konzervátor, domovník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Průvodci v kulturních zařízeních - průvodce, konzervátor, domovník.

Náplň práce: Práce na recepci muzea (prodej vstupenek a zboží, vedení agendy k prodeji vstupenek, zboží apod.), průvodcovská činnost v muzejních expozicích, pořadatelská činnost při doprovodných muzejních akcích, práce v sobotu a státní svátky, spolupráce na základní konzervaci sbírkových předmětů, spolupráce na instalaci muzejních výstav, provádění základních údržbářských prací a drobných oprav (mj. obsluha plynových kotelen, úklid, sekání trávy, úklid sněhu apod.), úklid venkovních prostor nádvoří a dvora muzea a venkovní expozice (silniční mechanismy a mosty), správa objektu mýtní stanice v Sobotíně Místo výkonu práce: Muzeum silnic, Hraběšická 203, Vikýřovice Požadavky: - vzdělání středoškolské nebo SOU s maturitou - příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti - hovorová znalost alespoň jednoho cizího jazyka - přednostně jazyk anglický - samostatnost, způsobilost, důslednost, spolehlivost - zručnost, fyzická zdatnost - zdravotní způsobilost - znalost práce na PC (Word, Excel, Internet, Outlook) - ŘP skupiny B Přihlášky s požadovanými doklady zašlete na adresu: Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace sekretariát ředitele, Lipenská 753/120, 772 11 Olomouc případně předejte osobně na uvedené adrese nejpozději do 21. října 2016. Platové podmínky se řídí nařízením vlády 564/2006 Sb., v platném znění o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění, platová třída 7. Termín nástupu: možný od 1.11.2016 Předpoklady: fyzická osoba, která je státním občanem České republiky dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, ovládá jednací jazyk, bezúhonnost. Přihláška bude obsahovat: - motivační dopis, - profesní životopis s uvedenými údaji o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, týkajících se pracovního místa, - ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, - originál výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíce. Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi žádosti dalších uchazečů na obsazované funkční místo. Upozornění: Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.

Společnost

Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Hraběšická 203, 788 13 Vikýřovice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Průvodce v oboru Cestovní ruch a hotelnictví
Alternativní názvy profese: Průvodci v kulturních zařízeních

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 840 - 17 830 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému