pracovník na přepážce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Česká pošta, s.p. hledá vhodného kandidáta na pozici Přepážkoví pracovníci na poštách - pracovník na přepážce.

Místo výkonu práce: Kraslice Požadavky: spolehlivost, odpovědnost, znalost práce na PC, organizační schopnosti a obchodní dovednosti Náplň práce: obsluha klientů pošty, přijímání listovních a balíkových zásilek, peněžní služby, prodej poštovních produktů Způsob kontaktku uchazečů: e-mailem či telefonicky od 9:00-15:00 hod, kontaktní osoba: Strakošová Simona, tel: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

Česká pošta, s.p.

Lokalita pracoviště

nám. 28. října 1705, 358 01 Kraslice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 400 - 16 700 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Česká pošta, s.p. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Česká pošta, s.p. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému