Baliči v potravinářské výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Blanická bramborářská s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ruční baliči - baliči v potravinářské výrobě.

Místo výkonu práce: areál firmy Blanická bramborářská s.r.o. 294 74 Předměřice nad Jizerou Prvotní kontakt: telefonicky: kontakt(v prac. době), emailem: kontakt nebo osobně (každou středu 13-15 hod.) Požadavky: svědomitost, pracovitost a ochota, flexibilita, postupné zdokonalování. Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování.

Společnost

Blanická bramborářská s.r.o.

Lokalita pracoviště

Předměřice nad Jizerou, Předměřice nad Jizerou, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Balič v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Ruční baliči

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

31.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Blanická bramborářská s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Blanická bramborářská s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému