Vedoucí prodeje ve stavebninách

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ŠVANDA PRIMA, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v maloobchodě a velkoobchodě - vedoucí prodeje ve stavebninách.

Požadovaná profese: Vedoucí prodeje ve stavebninách Pracovní náplň: ? zajišťuje prodej materiálu a zboží společnosti a sortimentu ? získává nové a udržuje stávající zákazníky ? zajišťuje rozvoj a chod pobočky ? vystavuje a kontroluje doklady Požadujeme: ? min. SOU vzdělání (stavební a obchodní obor výhodou) ? znalost práce na PC ? orientace na výsledek a jednání se zákazníky ? praxe v oboru stavebnictví a prodeje výhodou ? reprezentativní vystupování a projev ? analytické a vyjednávací schopnosti ? časovou flexibilitu ? samostatnou a pozitivní osobnost ? řidičský průkaz sk. B Nabízíme: ? perspektivní a motivující práci ve stabilní společnosti - 22 let na trhu ? práce na hlavní pracovní poměr ? možnost profesního i platového růstu ? příjemné a moderní pracovní prostředí ? individuální přístup ? nadstandardní platové ohodnocení za kvalitní práci ? odměny a benefity pro stálé zaměstnance

Společnost

ŠVANDA PRIMA, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Sokolovská 611, 570 01 Litomyšl (Pardubický), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ŠVANDA PRIMA, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ŠVANDA PRIMA, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému