VEDOUCÍ ODDĚLENÍ PŘÍMÉ PÉČE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov pod hradem Žampach hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti pobytových sociálních služeb (kromě péče o seniory) - vedoucí oddělení přímé péče.

Vedoucí oddělení přímé péče ve službě DOZP - domky a byty Žampach a oddělení CHB - domácnosti v bytech v Letohradě a v Žamberku, vedoucí terénní služby podpora samostatného bydlení Odpovědnost za kvalitu poskytovaných služeb na těchto odděleních Vedoucí týmu pracovníků přímé péče Požadujeme: vysokoškolské vzdělání, minimálně Bc., znalost a zkušenosti sociální práce u osob se zdravotním postižením výhodou, manažerské dovednosti, dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, zdravotní způsobilost, občanská bezúhonnost, řidičský průkaz typu B Nabízíme: příplatek za vedení 2000,- Kč, osobní příplatek po zapracování až 3000,- Kč Nástup dle dohody prosinec 2016 až únor 2017 Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení 15.11.2016 Přihlášky zasílejte na kontakt Informace: kontakt/inzerce-volna-pracovni-mista

Lokalita pracoviště

Žampach 1, 564 01 Žamberk, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 400 - 24 660 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov pod hradem Žampach výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov pod hradem Žampach o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému