Řidič / skladník ve stavebninách v Litomyšli

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ŠVANDA PRIMA, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - řidič / skladník ve stavebninách v litomyšli.

Požadovaná profese: Řidič / skladník ve stavebninách v Litomyšli Pracovní náplň: - rozvoz a skládání zboží Avií 5,5 t s hydraulickou rukou (regionálně) - obsluha a komunikace se zákazníkem (na skladě i při rozvozu) - příjem, výdej a manipulace se zbožím (ručně a pomocí VZV) Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, C hodou profesní osvědčení, karta řidiče, proškolení na skládání hydraulickou rukou, oprávnění pro manipulaci ve VZV, vazačský a jeřábnický průkaz min. SOU vzdělání (stavební zaměření výhodou) slušné a reprezentativní vystupování a projev trestní bezúhonnost zodpovědnost, pracovitost, spolehlivost a samostatnost Nabízíme: ? práci ve stabilní společnosti - 22 let na trhu ? práce na hlavní pracovní poměr ? příjemné a moderní pracovní prostředí ? individuální přístup ? dobré platové ohodnocení včetně proplácení přesčasů ? odměny a benefity pro stálé zaměstnance

Společnost

ŠVANDA PRIMA, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Sokolovská 611, 570 01 Litomyšl (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič nákladního automobilu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ŠVANDA PRIMA, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ŠVANDA PRIMA, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému