Řidič nákladního vozidla

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SATJAM, s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - řidič nákladního vozidla.

S žádostí o místo zasílejte profesní životopis. Náplň práce, popis pozice: rozvoz plechových střešních krytin koncovým zákazníkům, práce s hydraulickým nakládacím jeřábem koordinace nakládky a vykládky se skladem, výdej a manipulace se zbožím komunikace se zákazníky a s úsekem logistiky spolupráce na inventurách Požadujeme: vyučen, SŠ vzdělání řidičský průkaz sk. B, C a E osvědčení o profesní způsobilosti řidiče a řidičskou praxi v nákladní dopravě zdravotní způsobilost pro práci řidiče nákladního vozidla osvědčení na obsluhu VZV - není podmínkou bezúhonnost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu komunikační a organizační schopnosti na dobré úrovni Nabízíme: Práci na HPP v silné a stabilní české společnosti perspektivní a samostatnou práci odborné zaškolení a osobnostní rozvoj odpovídající technické zázemí motivující mzdové ohodnocení dle dosažených výsledků firemní benefity nástup dle dohody

Společnost

SATJAM, s. r. o.

Lokalita pracoviště

Kaštanová 489, 620 00 Brno 20 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič nákladního automobilu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 115 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SATJAM, s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SATJAM, s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému