ŘIDIČ/-KA NÁKLADNÍCH VOZIDEL - NADMĚRNÁ PŘEPRAVA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Okrouhlický s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči tahačů - řidič/-ka nákladních vozidel - nadměrná přeprava.

ŘIDIČ/-KA NÁKLADNÍCH VOZIDEL - NADMĚRNÁ PŘEPRAVA - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Požadujeme: min. základní vzdělání, ŘP sk. C+E, profesní způsobilost, tahač + návěsový podvalník 38 t - nutná praxe s nadměrnou přepravou - Nabízíme: příspěvek na stravování - V případě zájmu nás můžete kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo osobně na výše uvedené adrese - Kontaktní osoba: p. Jiří Černý, tel. č. kontakt(volejte od 8.00 do 17:00 hod.), e-mail: kontakt

Společnost

Okrouhlický s. r. o.

Lokalita pracoviště

Zemědělská 1131, 500 03 Hradec Králové 3, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič tahače v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči tahačů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Okrouhlický s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Okrouhlický s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému