Operátor souřadnicové vyvrtávačky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KOH-I-NOOR FORMEX, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na vrtání - operátor souřadnicové vyvrtávačky.

Způsob prvního kontaktu zájemce: e-mailem - kontakt, nebo osobně každou středu od 10:00-11:00 hodin Požadavky: Trestní bezúhonnost Všeobecné technické vzdělání Zodpovědný, znalost technické dokumentace, precizní (cit pro detail), zručný, dobrá prostorová představivost, flexibilní Požadovaná praxe 1 rok v oboru (frézař, obráběč kovů, operátor souřadnicové vyvrtávačky)

Společnost

KOH-I-NOOR FORMEX, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Švédské valy 1230, 627 00 Brno 27, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na vrtání

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 115 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KOH-I-NOOR FORMEX, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KOH-I-NOOR FORMEX, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému