Prodejce a skladník na pobočku stavebnin Dolní Újezd

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ŠVANDA PRIMA, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - prodejce a skladník na pobočku stavebnin dolní újezd.

Požadovaná profese: Prodejce / skladník ve stavebninách v Dolním Újezdě Pracovní náplň: ? obsluha zákazníků, práce na počítači a v účetním programu, tvorba cenových nabídek, objednávání zboží, příjem, výdej a manipulace se zbožím (ručně a pomocí VZV) ? zodpovědnost za chod pobočky Požadujeme: ? znalost práce na PC (excel,word, inernet atd.) ? řidičský průkaz skupiny B, oprávnění pro řízení VZV ? reprezentativní vystupování a projev, aktivní ? samostatnou a pozitivní osobnost ? praxe v oboru stavebnictví a prodeje výhodou Nabízíme: ? práci ve stabilní společnosti - 22 let na trhu ? práce na hlavní pracovní poměr ? možnost profesního i platového růstu ? příjemné a moderní pracovní prostředí ? individuální přístup ? dobré platové ohodnocení včetně proplácení přesčasů ? odměny a benefity pro stálé zaměstnance

Společnost

ŠVANDA PRIMA, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dolní Újezd 187, 569 61 Dolní Újezd u Litomyšle, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ŠVANDA PRIMA, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ŠVANDA PRIMA, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému