SKLADNÍK-CE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ADAMPOL CZECH s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladník-ce.

A11 14/10/2016 Náplň práce: inventury, vychystávání plachet pro SIGN OFF operátorky, v případě nutnosti jejich zástup, oprávnění na VZV zařídíme Požadujeme: ŘP sk. B (aktivní řidič), částečnou znalost PC Nabízíme: možnost růstu, měsíční bonusy, 13. plat, půlroční odměny, příspěvek zaměstnavatele na stravné a dopravu, benefity pro zaměstnance; kontakt viz výše (tel. kontakt v čase od 6.00 do 15.00 hod.)

Společnost

ADAMPOL CZECH s.r.o.

Lokalita pracoviště

Hyundai 700, 739 51 Dobrá, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 532 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ADAMPOL CZECH s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ADAMPOL CZECH s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému