SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE - AZYLOVÝ DŮM JIČÍN

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Oblastní spolek Českého červeného kříže Jičín hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci specialisté v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jiných zařízeních - sociální pracovník/ce - azylový dům jičín.

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE - AZYLOVÝ DŮM JIČÍN - pracoviště Jičín. V případě zájmu volejte na tel.: kontakt Jahelková Eva. Sociální pracovník/ce - Azylový dům Jičín, kde jsou cílovou skupinou matky nebo ženy s dětmi a mladí dospělí ve věku 18-26 let. Požadujeme : - vzdělání v oboru - minimálně Dis, - odolnost vůči psychické zátěži, - profesionální odpovědnost s upřednostňováním zájmů klientů, - samostatnost v rozhodování, - trestní bezúhonnost, - komunikační schopnosti, - týmová spolupráce, - schopnost zavádět nové metody do práce. Nabízíme: Směnnost: ranní 6 -14.30 hod, odpolední od 10 - 18.30 hod Pracovněprávní vztah: Plný úvazek Minimální stupeň vzdělání: v souladu se Zk. č .108/2006 Sb., v platném znění, minimálně Dis. Doba zaměstnání: ihned, zástup za dlouhodobou nemoc Mzdové rozpětí: 14.500,-Kč / měsíc

Lokalita pracoviště

Barákova 201, 506 01 Jičín 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Oblastní spolek Českého červeného kříže Jičín výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Oblastní spolek Českého červeného kříže Jičín o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému