Sociální pracovník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci specialisté v oblasti veřejné správy - sociální pracovník/ce.

Místo výkonu práce: ZZC-Balková 2, Tis U Blatna POŽADUJEME: - VOŠ, VŠ vzdělání humanitního směru (nejlépe sociální práce) - odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb. - uživatelskou práci s PC a základními uživatelskými programy - jazyková znalost (AJ,RJ ..) výhodou - výpis z TR, čestnost - psychickou odolnost při práci v multikulturním prostředí se zajištěnými cizinci - proklientský a tvořivý přístup, příjemné vystupování a empatii - komunikační schopnosti v rovině týmu i v oblasti práce s klienty - navazování rozhovorů s klienty různého věku a subkultur - schopnost předcházet a řešit konfliktní situace - pozitivní myšlení a připravenost učit se novým věcem NÁPLŇ PRÁCE: (se zajištěnými cizinci - klienty) - samostatný výkon specializovaných agend péče o cizince v nepříznivé sociální situaci - vstupní pohovory s novými klienty, zajišťování sociálně-právního poradenství - analýza sociálních potřeb v dané komunitě zajištěných cizinců - monitoring životní situace jednotlivých klientů - koordinace a tvorba činností souvisejících s prevencí vzniku sociálně patologických jevů - ve vztahu ke klientovi - zastávání role informátora, administrátora, diagnostika, zprostředkovatele a poradce - spolupráce s orgány státní správy, nevládními organizacemi a dalšími externími subjekty včetně psychologů NABÍZÍME: - zajímavou, odpovědnou a smysluplnou práci ve stabilní, zavedené a neustále se rozvíjející organizaci - hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení (40 hod./týden) - odpovídající platové zařazení (platové tarify podle tříd a stupňů uplatňovaných ve veřejné správě - PT 10) - zvláštní příplatek za neuropsychickou zátěž - možnost seberozvoje - rozsáhlý systém možnosti vzdělávání (vstupní úvodní školení, prohlubující a rozvojové vzdělávání) - supervize a metodická setkání - 5 týdnů dovolené - 4 dny sick/days - čerpání finančních prostředků z fondu kulturních a sociálních potřeb na úhradu sportovních a kulturních aktivit, stravování, rehabilitačních masáží, dětských rekreačních pobytů, vzdělávacích kurzů, očkování aj. - finanční odměny při dosažení životního a pracovního jubilea TERMÍN NÁSTUPU: dle dohody Pokud vnímáte naši pracovní nabídku jako příležitost a novou motivaci, neváhejte nám poslat Váš profesní životopis na kontakt Vybraní uchazeči/ky budou vyzváni k personálnímu pohovoru (v ZZC) a následnému psychologickému vyšetření (Psychologické pracoviště MV PRAHA).

Lokalita pracoviště

Tis u Blatna 2, 331 65 Žihle, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.2.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému