Sociální pracovníci v klubu pro děti a mládež

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Proxima Sociale, o.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené) - sociální pracovníci v klubu pro děti a mládež.

Místo výkonu práce: Havlíčkova č.p. 787/45 Mladá Boleslav II 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: telefonicky: kontaktnebo emailem: kontakt Hlavní náplní práce je poskytování sociálních služeb dětem a mládeži v nepříznivých životních situacích. Požadujeme: - VŠ/VOŠ vzdělání v oblasti sociální práce a příbuzných oborech dle požadavků §110 zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách, - znalost zákona 108/2006 Sb a systému OSPOD - věk min. 21 let, - způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, - dobré organizační a komunikační schopnosti, - dobrou uživatelskou znalost práce na PC, - předpoklady k samostatné i týmové práci, - kreativitu, komunikativnost, - časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost, - ochotu pracovat v odpoledních a večerních hodinách. Nabízíme: - zpočátku pracovní smlouvu na dobu určitou, po 1 roce již na dobu neurčitou - odpovídající pravidelnou mzdu, - zázemí v profesionálním týmu a organizaci, - profesní podporu (supervizi, metodickou pomoc, intervizi), - možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady, kreativitu, - příležitost k dalšímu vzdělávání a profesnímu růstu. Zaměstnanecké výhody: dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost studijního volna. Váš strukturovaný životopis a motivační dopis (proč právě tato pozice a organizace, proč právě Vy, zkušenosti s cílovou skupinou) zasílejte do 20. 1. 2017 na email: kontakt Výběrové řízení je tříkolové.

Společnost

Proxima Sociale, o.s.

Lokalita pracoviště

Havlíčkova 787, 293 01 Mladá Boleslav 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 10 800 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.1.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Proxima Sociale, o.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Proxima Sociale, o.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému