Disponent/ka logistiky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Stäubli Systems, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti logistiky - disponent/ka logistiky.

Místo výkonu práce Pardubice. Pracovní náplň: nabídky na díly, objednávání zboží, komunikace s dodavateli, zákazníky, skladový management, inventury, práce s CRM, ERP, … Požadujeme: znalost Aj, komunikativnost, přehled, technické myšlení, zkušenosti s prací v CRM, ERP (SAP výhodou) velmi dobrá znalost MS Office, pečlivost, … Nabízíme: odpovídající mzdu, možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou, dobrý kolektiv, práci v kvalitní firmě Místo je vhodné i pro absolventy.

Společnost

Stäubli Systems, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Hradecká 536, 530 09 Pardubice 9, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Logistik v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti logistiky

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Stäubli Systems, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Stäubli Systems, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému